ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

سوالات متداول

چگونگی خرید و سفارش از فروشگاه

با چه کارت بانکی می‌توانم از سایت خرید کنم؟

شما با تمامی کارت های عضو شتاب می‌توانید محصولات موجود در سایت را خریداری نمایید. کارت اکثر بانک‌ها از جمله بانک ملت، ملی، تجارت، پارسیان، پاسارگاد، کشاورزی، سامان، اقتصاد نوین، سرمایه، پست بانک، بانک شهر و بانک صادرات و … از سامانه شتاب پشتیبانی می‌کنند.

برای خرید با کارت خود به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟
هر کارت عضو شتاب، یک شماره ۱۶ رقمی بر روی خود دارد. شما می ‌بایست برای خرید اطلاعات زیر را در مورد کارت خود داشته باشید:
۱. شماره ۱۶ رقمی روی کارت
۲. کد اعتبارسنجی دوم (CVV2) که یک عدد سه رقمی سه یا چهار رقمی است (عموما در پشت کارت)
۳. ماه و سال انقضای کارت که بر روی آن حک شده است.
۴. رمز دوم (رمز اینترنتی) که از طریق دستگاه خود پرداز بانک خود آن را تنظیم می‌کنید.
همانطور که مشاهده می‌شود، سه مورد اول با داشتن کارت قابل دسترس هستند و فقط باید آنها را از روی کارت بخوانید. رمز اینترنتی (رمز دوم) نیز می‌بایست یکبار از طریق دستگاه خودپرداز بانک شما تنظیم شود. اگر این رمز را تنظیم نکرده اید، یکبار کارت خود را وارد خودپرداز کرده و گزینه تغییر رمز دوم را انتخاب کنید. توجه کنید که این رمز، با رمز اصلی کارت شما که با آن پول برداشت می‌کنید تفاوت دارد.
اگر پرداخت به مشکل بخورد، چه کنم؟
 پرداخت های اینترنتی معمولا به صورت دقیق انجام می‌شوند بدین صورت که بین کتابفروشی و بانک شما چندین بار اطلاعات مورد بررسی قرار می‌گیرد تا از خرید اطمینان حاصل شود. اگر فرآیند خرید شما قطع شده یا با مشکلی مواجه شود، عموما بانک مبلغ را به صورت خودکار و نهایتاً تا ۷۲ ساعت بعد باز می‌گرداند. اگر تا انتهای روز وجه از حساب شما کسر شده و بازنگشته بود، از طریق قسمت ارتباط با ما، با یک کتاب تماس حاصل نمایید.
پس از ثبت سفارش چه مدت زمانی طول میکشد تا محصول برای مشتری ارسال شود؟
تمامی سفارشات طی حداکثر ۲۴ ساعت (به غیر از ایام تعطیل همانند روز جمعه) پس از ثبت سفارش از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد. همچنین سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۰ صبح ثبت شوند در همان روز ارسال خواهند شد
چند روز پس از ثبت سفارش محصول خریداری شده به دست مشتری می رسد؟
همانطور که در بالا اشاره شد تمامی سفارشات حداکثر ۲۴ ساعت (به غیر از ایام تعطیل همانند روز جمعه) پس از ثبت سفارش از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد، و طی مدت زمان حداکثر سه روز به دست شما مشتریان عزیز در هر نقطه از ایران خواهد رسید.
چه روش هایی برای ارسال کتاب وجود دارد؟
سرویس پست پیشتاز

اگر سرعت در تحویل مرسوله پستی (اسناد و مدارک ، نمونه کالا تجاری) به گیرنده برای فرستنده دارای اهمیت باشد وی می تواند از این سرویس که دارای تعهد زمانی بوده و در بازه زمانی ۱ روز برای مرسولات شهری و درون استانی و ۲ الی ۵ روز برای مراکز استان ها و سایر شهرستان ها توزیع می گردد، استفاده نماید.
مشتری محترم می بایستی برای استفاده از این تعهد زمانی مرسوله خود را تا قبل از ساعت ۱۱ صبح به باجه های پستی تحویل نماید.

سرویس پست سفارشی

چنانچه فرستنده تمایل داشته باشد هنگام تحویل مرسوله ( از نوع نامه، مطبوعات، کیسه مخصوص (جراید و مطبوعات)، بسته کوچک (حاوی هدیه و سوغات)) به پست، قبض رسید دریافت نموده و هنگام تحویل مرسوله به گیرنده از وی امضاء اخذ شود، می تواند از این سرویس استفاده نماید.
حداکثر وزن این مرسولات غیر از کیسه مخصوص مطبوعات (۳۰ کیلو گرم) به میزان ۲ کیلو گرم خواهد بود و مشتری محترم می بایستی حتماً جهت ارسال مرسوله به باجه های پستی مراجعه نماید.

باربری
در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می پذیرد . تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد . ممکن است ۲۴ – ۴۸ – ۷۲ ساعت زمان ببرد.